Artikel Wijk- en dorpsbelangenverenigingen

 

 

 

 

 

 

 

 

Naam

AdresPostcode/woonplaatsE-mailadresSecretariaatWebsite
Belangenvereniging Buurtschap Altena Tichelwerk 26 9321 XL PEIZE belangenverenigingaltena@gmail.com Henny de Vries www.buurtschap-altena.nl
Belangenvereniging De Velden Asserstraat 107 9335 TB ZUIDVELDE info@belangenverenigingdevelden.nl Els Langebeeke belangenverenigingdevelden.nl
Belangenvereniging Huis ter Heide Kolonievaart 12 9336 TC HUIS TER HEIDE belangenvereniginghuisterheide@hotmail.com Mariska Smit-Hommes huisterheidedr.nl
Belangenvereniging Norg Asserstraat 85 9335 TA ZUIDVELDE info@ifokus.nl Thea Tabak  
Buurtschap Nietap/Terheijl J.P. Santeeweg 36 9312 PG NIETAP peter.wolters@nietap-terheijl.nl Peter Wolters www.nietap-terheijl.nl
Buurtschap Leutingewolde De Ring 5 9313 TE LEUTINGEWOLDE leutingewolde@hotmail.com Gerard Borren www.leutingewolde.info
Dorpsbelangen Lieveren Centrum 5 9304 TH LIEVEREN dorpsbelangenlieveren@home.nl Manon de Jong-Kasimir lieveren.info
Dorpsbelangen RAS Hoofdweg 2 9305 TE RODERESCH secretariaat@rasdorpen.nl Arent Anema  www.rasdorpen.nl
Stichting Bewonersbelangen Veenhuizen -SBV Ir Mentropweg 4 9341 AS VEENHUIZEN sbveenhuizen@live.nl  Diana Siemensma  
Vereniging Dorpsbelangen Langelo Hoofdweg 19 9333 PA LANGELO secretaris@dorpsbelangenlangelo.nl Kirsten Ipema www.dorpsbelangenlangelo.nl
Vereniging Dorpsbelangen Nieuw-Roden Berkenstraat 16 9311 PK NIEUW-RODEN info@dorpsbelangen-nieuwroden.nl Sia Jager www.dorpsbelangen-nieuwroden.nl
Vereniging Dorpsbelangen Peest Zuidveldigerweg 2 9334 TL PEEST dorpsbelangenpeest@live.nl Marceline Meindertsma www.peest.eu
Vereniging Dorpsbelangen Peize Dalkruidlaan 13 9321 LN PEIZE info@dorpsbelangenpeize.nl Theo van der Waart www.dorpsbelangenpeize.nl
Vereniging Plaatselijk Belang Een Schoolstraat 35 9342 PE EEN plaatselijkbelang@Eencity.nl Jan Kemkers www.Eencity.nl
Vereniging voor Dorpsbelangen Roderwolde Hoofdstraat 30 9315 PB RODERWOLDE info@dorpsbelangenroderwolde.nl Silvia van der Meijs www.dorpsbelangenroderwolde.nl
Buurtvereniging Peizermade Groningerweg 69 9321 TB PEIZE h.tervoort@hetnet.nl Henk ter Voort  
           
Wijkbelangenvereniging De Bomenbuurt/Noordhoek Plataanweg 57 9301 NJ RODEN secretaris@debomenbuurt.nl Alex van den Oever www.debomenbuurt.nl
Wijkbelangenvereniging De Hofsteden Weldam 16 9301 VE RODEN info@dehofsteden.nl Henriette Johannes www.dehofsteden.nl
Wijkbelangenvereniging Roderveld Roderweg 26 9301 RE RODEN db@wijkbelangenroderveld.nl Wil van der Velde www.wijkbelangenroderveld.nl
Wijkbelangenvereniging De 5de Verloting Steenakker 4 9302 DH RODEN info@vijfdeverloting.nl Paul Kamp www.vijfdeverloting.nl
Wijkbelangenvereniging Roden Centrum Touwslager 4 9301 BD RODEN info@rodencentrum.nl Hennie de Heij-Berghuis www.rodencentrum.nl
Wijkbelangenvereniging Middenveld Weth. V.d. Bergplantsoen 9 9301 GN RODEN secretaris@middenveldroden.nl Annelies Bosma www.middenveldroden.nl
Wijkbelangenvereniging Hullenveld i.o.     hullenveld@ziggo.nl   www.hullenveldroden.nl
Wijkbelangenvereniging Mensingeveld Kamplaan 6 9301 KK RODEN secretaris@mensingeveldroden.nl

Janneke van der Hoek

www.mensingeveldroden.nl

 

Platformoverleg Wijkbelangenverenigingen Roden jandonkelaar@welzijninnoordenveld.nl
Contactfunctionaris gemeente Noordenveld g.vanrossum@gemeentenoordenveld.nl